Afrykańska Przygoda

Wyprawy ze mną

Afrykańska Przygoda

Dostępne wyprawy

„Afryka zmieni Cię  na zawsze, jak nikt inny na Ziemi. Kiedy już raz tam będziesz, już nigdy nie będziesz taki sam. Ale jak zacząć opisywać jej magię komuś, kto nigdy jej nie poczuł? Jak wyjaśnić fascynację tym rozległym, zakurzonym kontynentem, którego najstarsze drogi to ścieżki dla słoni? Czy to dlatego, że Afryka jest miejscem wszystkich naszych początków, kolebką ludzkości, gdzie nasz gatunek po raz pierwszy stanął w pionie na sawannach dawno temu?” (Brian Jackamn).

AFRYKA – to największy spektakl dzikiej przyrody na Ziemi.

Od spotkania twarzą w twarz z rodziną goryli w dżungli i poczucia miliona kopyt gnu na terenach  Serengeti podczas ich corocznej wędrówki, do śledzenia wielkich kotów na wolności w buszu i zapierających dech w piersiach spotkań ze słoniami na piechotę – nie ma nic bardziej podobnego.

Ale Afryka to oczywiście coś więcej niż safari o dzikie, fascynujące zwierzęta. To również  tętniące życiem miasta, miasteczka, wioski do odkrycia z unikalnymi kulinarnymi i kulturalnymi scenami. Góry do wędrówek, rzeki, pustynie i wspaniałe wodospady. Piękne odcinki wybrzeża otoczone wodami oceanu i idylliczne wyspy, gdzie nie sposób nie zrelaksować się w wolniejszym tempie życia.

 A prawdziwym powodem, dla którego kocham Afrykę, są ludzie.