Afrykańska Przygoda

Poznaj mnie - czyli cała Ja

Afrykańska Przygoda

Kilka słów o mnie

Cześć, karibu, jestem Kasia – Afrykasia ! Człowiek – przyroda i przygoda.

Dziękuję za odwiedzenie tej strony, jesteś tutaj najprawdopodobniej dlatego, że uwielbiasz Afrykę jak Ja.

Inspiruje mnie dzika przyroda i fascynują ludzie –  to kim jesteśmy i jacy jesteśmy.  Moją największą radością jest dawanie ludziom uśmiechu i przyjemności poprzez wyprawy ze mną na najbardziej fascynujący kontynent – afrykański.

Kim Jestem?

Dla tych,  dla których tytuły są ważne – jestem posiadaczką tytułu Magistra Geografii Turyzmu i Hotelarstwa.

Geografia, przyroda,  mapy, podróże, powiedziałabym nawet włóczęgostwo oraz inne kultury przyciągały moje zainteresowanie od najmłodszych lat.  Zawsze chodziłam swoimi drogami.

Moje życie zawodowe związałam z hotelarstwem, gościnnością – to była szkoła życia, którą codziennie doceniam i czerpię z tych doświadczeń w wielu aspektach.

Miałam okazję pracować dla tych małych i tych dużych, dzięki temu mogłam zwiedzać Świat i poznawać nowe miejsca. I tak zaczęła się moja fascynacja Afryką. Właściwie to była miłość od pierwszego postawienia stopy na tej jakże gorącej ziemi.

Pociąga mnie tamtejsza mądrość przyrody, rdzennych kultur, życie lokalnych mieszkańców  oraz inność.  Uwielbiam wędrować poza utartymi szlakami.

Kiedy podróżuję po Afryce, różnice i bariery znikają, a króluje ciekawość i zachwyt oraz doświadczanie.

Afrykańska Przygoda

A poza tym:

Lubię czytać książki – nie tylko o Afryce czy podróżnicze, ale również rozwojowe.

Lubię spacerować, poznawać, śmiać się – a ten mój śmiech, niektórzy już poznają z daleka 😊.

Lubię czasami pobyć sama ze sobą i lubię prostotę w każdym wymiarze ( bycia, życia, komunikacji, jedzeniu, ubieraniu się itd.)

Ciasteczkowy ze mnie potwór – przyznaję się.

Kocham zwierzęta – od małego się z nimi wychowywałam (psy, kozy, kury, gęsi, indyki, nutrie, świnki, króliki), ponieważ ludzie i natura są ze sobą nierozerwalnie związani.

Z tej pasji do gościnności, afrykańskich doświadczeń, miłości do natury, ludzi i zwierząt oraz pragnienia dzielenia się tym wszystkim z innymi narodziła się Afrykańska Przygoda –  butikowe biuro wypraw do krajów afrykańskich.

Join my Tribe – dołącz do mojego plemienia i wybierzmy się razem na afrykańską przygodę.

Ty i Ja możemy stworzyć niezapomniane afrykańskie doświadczenie, po którym wrócisz odmieniona/y i wzbogacona/y  – co najmniej o tysiące pięknych i szczerych uśmiechów.

Zapraszam – Katarzyna Tomasik